с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

До уваги споживачів ТОВ «Черкасиенергозбут»

Незважаючи на ситуацію, що склалася в Україні, обов’язок платити за спожиту електроенергію зберігається! Несплата за електроенергію в одному місяці не звільнить від її оплати в наступному, а лише призведе до накопичення заборгованості!
Тимчасова заборона на стягнення пені та припинення електропостачання за несплату рахунків не означає, що держава дозволяє не платити за електроенергію. Враховуючи вищевикладене, ТОВ «Черкасиенергозбут» проводить роботу по стягненню заборгованості із споживачів-боржників в судовому порядку, у звязки з чим таким споживачам надіслані позовні заяви. Стягнення заборгованості в судовому порядку призведе до понесення додаткових витрат по сплаті судового, виконавчого збору та виконавчих витрат, що прогнозовано становлять суму від 3 тис. грн, а у разі відключення – до витрат по відключенню/підключенню електропостачання в прогнозованій сумі від 3 тис. грн.
За наявності непогашеної заборгованості відключення всіх боржників будуть здійснені у повному обсязі відразу після скасування заборони.
У разі добровільної сплати заборгованості, ТОВ «Черкасиенергозбут» зобов’язується подати клопотання про залишення позовної заяви без розгляду та не здійснювати стягнення судового збору.

У разі виникнення розбіжностей та питань з приводу оплати електропостачання радимо звертатися за телефонами: 067-218-40-89, 067-510-54-30.

Нагадуємо, споживач повинен самостійно фіксувати та передавати показники лічильника до свого підрозділу РЕМ, в даному випадку – Черкаський РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» черезх так канали:

  • Особисто при зверненні;
  • Особистий кабінет на сайті Черкасиобленерго;
  • На електронну адресу;
  • Паблік-акаунт Viber/

Щоб економіка країни працювала, нам треба разом докласти зусиль – вчасно сплачувати за електроенергію та інші комунальні послуги.

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні