с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

НОВИНИ ОСВІТИ

від 19.05.2023

від 11.03.2023 року

від 21.01.2022 року

Нині проводиться широкомасштабна інформаційна компанія, спрямована на попередження стигматизації та маргінілізації молоді з тимчасово окупованих територій та сприяння соціальній згуртованості.

Опубліковано 08.12.2021

.

МАТЕРІАЛИ КОНКУРСУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ГЕРОНИМІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РУСЬКОПОЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відеоматеріали засідання № 1

Засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора Геронимівського ЗЗСО від 03.06.2021

До участі у конкурсному відборі на посаду директора Геронимівського ЗЗСЛ І-ІІІ ступенів Руськополянської сільської ради Черкаського району, Черкаської області допущена Буркацька Ольга Іванівна.

6 квітня 2021 рік: атестація вчителів та вихователів дошкільних та загальноосвітніх закладів Руськополянської громади

_

Фотозвіт за посиланням: https://photos.app.goo.gl/Y8ifensY4GE2qEcU9

___________________________________________________________

ЗНО-2021: які предмети вибрати та як зареєструватись

1 лютого розпочинається реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2021 році кожен учасник зовнішнього оцінювання може обрати для проходження тестування не більшеп’яти навчальних предметів. 

Як правильно обрати предмети і зареєструватись для проходження тестування?

Державна підсумкова атестація і ЗНО

Випускникам шкіл та учням (студентам) закладів професійно-технічної та вищої освіти, які у 2021 році здобувають повну загальну середню освіту, результати зовнішнього незалежного оцінювання із чотирьох навчальних предметів, обраних під час реєстрації, буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Першим обов’язковим тестом є українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (як оцінка ДПА зараховується частина тесту з української мови).

Другим обов’язковим предметом є математика (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Третій предмет для складання ДПА пропонується на вибір: тест з історії України (частина тесту «Період XX – початок XXI століття») або іноземної мови (рівень стандарту або профільний залежно від рівня, на якому вивчався предмет).

Четвертий предмет для складання ДПА випускники школи вибирають самостійно з такого переліку: історія Українибіологіягеографіяфізикахіміяанглійська моваіспанська мованімецька мовафранцузька мова.

Випускники 2021 року також можуть додатково обрати п’ятий предмет для складання зовнішнього незалежного оцінювання з переліку предметів ЗНО.

Результати ЗНО і вступ до закладів вищої освіти

У 2021 році для вступу до закладу вищої освіти на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів (або двох конкурсних предметів на спеціальності, для вступу на які необхідно пройти творчий конкурс).

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до закладів вищої освіти у 2021 році, залежно від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Мета проекту – сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з компанією «Київстар» і студією онлайн-освіти EdEra презентує…

Освітній серіал «Підприємництво для школярів» складається з 6 модулів і 36 серій. Викладені матеріали допоможуть учням усвідомити переваги ведення підприємницької діяльності та сформувати риси й позиції, потрібні людині для успішної самореалізації в сучасному світі.

Посилання на доступні модулі:

1. https://cutt.ly/oxkWK4j

2. https://cutt.ly/YxkW6AJ

3. https://cutt.ly/axkEonR

4. https://cutt.ly/gxkEjiU

5. https://cutt.ly/1xkEbNQ

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні