с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

ПОВІДОМЛЕННЯ

    24.07.2020 року в приміщенні Будинку культури с. Руська Поляна було проведено громадські обговорення (слухання), щодо будівництва авто газозаправного  пункту (АГЗП) на території площею 0,0900 га розташованої в адміністративних межах Руськополянської сільської ради, Черкаського району, Черкаської  області (за межами населеного пункту).

ПОВІДОМЛЕННЯ

    24.07.2020 року біля приміщення Будинку культури с. Геронимівка було проведено громадські обговорення (слухання), щодо будівництва станції технічного обслуговування, офісної будівлі, автозаправної станції, автогазозварочної станції, кафе, мотелю, будівлі для тимчасового проживання, магазину супутніх товарів на земельній ділянці, що розташована в адміністративних межах Геронимівської (на даний час Руськополянської) сільської ради, Черкаського району, за межами населеного пункту села Геронимівка.

ПОВІДОМЛЕННЯ

    24. 07. 2020 року біля приміщення Будинку культури с. Геронимівка було проведено громадські обговорення (слухання), щодо будівництва діагностично-технологічного центру на земельній ділянці, що розташована в адміністративних межах Геронимівської сільської ради, Черкаського району, за межами населеного пункту села Геронимівка.

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні