с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

9 правил для профілактики діабету

Сьогодні діагноз цукровий діабет, на жаль, не рідкість. Однак досягнення медицини, засновані на постійному вивченні цього захворювання, дозволять хворим на цукровий діабет вести нормальне життя, повноцінно працювати і займатися спортом.

Правильно харчуйтеся

Споживайте їжу з низьким вмістом жиру, з більшою кількістю рослинних волокон. П’ять блюд з овочами й фруктами в день. Їжте більше продуктів, багатих на складні вуглеводи. Це сповільнить надходження глюкози в кров, буде підтримувати низький рівень холестерину. Їжте хліб з борошна грубого млива, макаронні вироби, рис, овочі, овес, ячмінь, капусту, гречку, картоплю.

Не створюйте великі навантаження на підшлункову залозу

Харчуйтеся маленькими порціями суворо через 4 години. Це кращий спосіб забезпечити кров необхідною кількістю інсуліну для переварювання їжі, що ви з’їли.

Не вживайте цукор і сіль

 Навіть дуже мала кількість з’їденого цукру може до небес підняти його рівень у крові. А солона їжа різко підвищує кров’яний тиск.

Слідкуйте за своєю вагою

Займайтеся спортом

 Заняття легкими фізичними вправами не менше 5 разів у тиждень, знижують ступінь ризику захворіти цукровим діабетом на 50 %.

Пийте вітаміни.

Уникайте стресів.

Стежте за рівнем глюкози в крові.

Відмовтесь від алкоголю і тютюну.

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні