с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

До уваги землекористувачів!

ДЕПАРТАМЕНТ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

Про затвердження Правил утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення

Полезахисні лісові смуги є надважливим елементом у формуванні стійких до несприятливих умов агроландшафтів. Основним завданням полезахисних лісових смуг є захист від ерозії ґрунтів у лісостеповій та степовій зонах України.

На території України обліковується близько 440 тис. га полезахисних лісових смуг, основною метою яких є захист від ерозії ґрунтів у лісостеповій та степовій зонах України. Проте, довгий час були відсутні нормативно-правові акти, якими було б визначено процедуру їх утримання та збереження з метою виконання агролісомеліоративної функції.

22 липня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 650, якою затверджено  «Правила утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення»(далі – Правила). Постанова набула чинності 30 липня.   

Правилами закріплено  основні вимоги по утриманню лісових смуг, а також встановлено проведення комплексу заходів для забезпечення виконання функцій з агролісотехнічної меліорації.

Ці Правила є обов’язковими для виконання усіма власниками, орендарями та користувачами земельних ділянок, на яких розташовано полезахисні лісові смуги.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/650-2020-%D0%BF#Text

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні