с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

Управління праці та соціального захисту населення інформує

Як проводити оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням пільги?

Перерахування коштів за надані пільги у грошовій безготівковій формі надавачам послуг проводиться через АТ “Ощадбанк”. Все відбувається автоматично. Щомісяця надавачі комунальних послуг для АТ “Ощадбанк” формують он-лайн платіжку пільговика.

Банк, згідно з наданою інформацією, перераховує їм пільгу (до 18 числа наступного місяця). Про стан проведених розрахунків за послуги та про те, скільки залишається заплатити за житлово-комунальні послуги, АТ “Ощадбанк” одразу інформуватиме пільговика смс-повідомленням на номер мобільного телефону.

Звертаємо увагу, що оплата за комунальних послуг (для безготівкової грошової пільги) проводиться безпосередньо пільговиком після отримання смс-повідомлення, а саме у сумі, яка зазначена в смс-повідомленні (це різниця між вартістю фактично спожитих послуг та перерахованою сумою пільги). 

Особи, які виявили бажання та отримують пільги у грошовій готівковій формі (безпосередньо на свій банківський рахунок)  сплачують за послуги самостійно, смс-повідомлення в таких випадках не надходить.

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні