с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

Стратегічний план розвитку Руськополянської громади на 2022-2028 роки

Стратегічний план розвитку руськополянської ТГ на 2022-2028 рр.

Як ми працювали над створенням Стратегічного плану розвитку Руськополянської громади

16 квітня в режимі онлайн відбулося друге засідання Робочої групи зі стратегічного планування розвитку Руськополянської територіальної громади на 2022-2028 роки

_

_

Розпочалося друге засідання з доповіді спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Руськополянської сільської ради Тетяни Луцької про соціально-економічний аналіз, результати анкетування щодо врахування думки жителів Руськополянської територіальної громади.

_

Членам робочої групи було також представлено презентацію звіту про опитування, визначення стратегічного бачення громади.
На цьому засіданні також було визначено Робочою групою стратегічне бачення розвитку громади та проведено SWOT-аналіз. Надалі триватиме робота з розробки SWOT-матриці – аналізу взаємозв’язків факторів SWOT через матрицю SWOT/TOWS та основних аналітичних висновків щодо порівняльних переваг, викликів та ризиків.
Третє засідання робочої групи планується провести у липні 2021 року, під час якого буде підготовлено проєкт структури стратегічних, операційних цілей та завдань Стратегії.

_

Повідомлення

16 квітня 2021 року в режимі онлайн  відбудеться друге  засідання   Робочої  групи зі стратегічного  планування  розвитку Руськополянської  територіальної громади на 2022- 2028 роки

Опубліковано 11. 04. 2021

Повідомлення

Розпочинається робота над розробкою Стратегічного плану розвитку Руськополянської територіальної громади на 2022-2028 роки

Опубліковано: 28.12.2020 рік

_

16 січня в режимі онлайн  відбулося перше  засідання   робочої  групи з написання  Стратегічного  плану розвитку Руськополянської  територіальної громади на 2022- 2028 роки

    Засідання проходило  відкрито – в  обговоренні  взяли  участь  усі члени робочої групи, 25 осіб: керівники структурних підрозділів виконавчого комітету сільської ради, керівники закладів освіти, культури, спорту  Руськополянської територіальної громади, керівники комунальних підприємств, представник правоохоронних органів, охорони громадського порядку, місцевої пожежної охорони, лікарі, представники громадськості.

    Розпочалося засідання з привітального слова голови Руськополянської територіальної громади Олега Гриценка.

На першому засіданні робочої групи спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Руськополянської сільської ради ознайомила

 присутніх із процесом стратегічного планування та  розповіла про його основні етапи.  Під час засідання учасники  робочої групи   розглянули головні  документи для створення соціально-економічного аналізу Руськополянської громади. На цьому етапі також було визначено відповідальних за підготовку необхідних вихідних даних.

  Наступним питанням було визначення методу опитування жителів громади.

    У  2019 році серед жителів  сіл Геронимівки та Руської Поляни було проведено електронне опитування у соціальних мережах та на паперових носіях. Члени робочої групи запропонували взяти до уваги результати попереднього анкетування та доповнити їх результатами опитування  жителів села Дубіївка.    Також на засіданні було обговорено план заходів та вказано терміни написання Стратегії.

      Перше засідання робочої групи пройшло максимально відкрито та продуктивно. Всі члени робочої групи активно долучились до обговорення вищезазначених питань, а отже це засвідчує те, що робота буде  плідною  та враховуватиме думку  широкого  кола громадкості, які готові спільно працювати над створенням Стратегічного плану Руськополянської територіальної громади.

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні