с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

Правила благоустрою Руськополянської ТГ

Правила благоустрою території Руськополянської сільської територіальної громади та межі утримання прилеглих територій підприємств, установ, організацій, приватних домоволодінь, земельних ділянок, що надані у власність або користування юридичним або фізичним особам http://r-pol.ck.ua/wp-content/uploads/2021/06/7-12.pdf


Договір на вивіз твердих побутових відходів є обов’язковим!

Чистота громади – це відповідальна справа кожного жителя: від сумлінного ставлення до самого себе до злагодженої роботи комунальних служб.
У Руськополянській громаді поступово впроваджується ефективна система поводження з побутовими відходами, але на противагу роботі комунальних підприємств громади на території сіл продовжують “процвітати” стихійні звалища. Однією із причин їх утворення – це не бажання жителів громади укладати договори. Жителі мотивують це тим, що у них відсутнє сміття. Чи порушують вони закон? Так.

Відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів. До джерел утворення побутових відходів, стаття 1 цього ж Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).


Згідно з ч.1 ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.


На території Руськополянської громади уповноваженими підприємствами для укладання з юридичними та фізичними особами договорів на збирання та вивезення твердих побутових відходів є КГ «Поляна», КП «Геронимівка» та КП «Господар 2017».


Згідно зі ст. 152 Кодексу України «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою, правил благоустрою населених пунктів» порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доховідів громадян.


Закликаємо жителів Руськополянської територіальної громади, фізичних осіб підприємців, юридичних осіб у найкоротші терміни укласти договір із комунальними підприємствами громади, що надають послуги по вивезенню твердих побутових відходів. У разі відсутності договору, до порушників будуть застосовуватись грошові стягнення, передбачені Законодавством України.

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні