с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

Опитування мешканців та підприємців Руськополянської громади.

Шановні мешканці громади!
Руськополянська територіальна громада розпочинає процес виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Руськополянської територіальної громади.
В рамках підготовчого етапу із розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Руськополянської сільської територіальної громади проводиться опитування жителів та підприємців громади.
Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади – одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.
Опитування проводиться з метою визначення основних проблем, та напрямів розвитку громади. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Руськополянської сільської територіальної громади.

Для проходження опитування перейдіть за посиланнями:
Посилання для мешканців – https://forms.gle/W2hsPjjWr1eBrUtJ7
Посилання для підприємців – https://forms.gle/dQrTPGPLTude5y5W8

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні