с. Руська Поляна
вул. Шевченка, 67
(0472) 30-33-31

Інформація Руськополянської  сільської ради Черкаської області про проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів

(продаж права оренди)

  1. Мета проведення робіт:  відбір виконавця робіт із землеустрою та проведення земельних  торгів (продаж права оренди земельної ділянки).
  2. Дані про земельну ділянку: земельна ділянка розташована в адмінмежахРуськополянської сільської ради, в межах населеного  пункту с. Руська Поляна, площею 0,2000 га, кадастровий номер – 7124985200:02:005:0723, цільове призначення –для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Претендент подає підтверджуючі документи, пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

  1. Підтверджувальні документи:

– копії  установчих  документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для юридичних  осіб);

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення земельних торгів (аукціон);

– інформація про наявність працівників відповідної кваліфікації (сертифікованих інженерів-землевпорядників), які мають необхідні  знання та досвід для виготовлення документації із землеустрою та оцінки земель, працюють у штатному складі виконавця робіт та внесені до Державного реєстру сертифікованих інженерів-землевпорядників за претендентом (виконавцемробіт).

  1. Строк подання конкурсної документації:

До 17-00 години 12 квітня 2019 року (включно).

  1. Поштова адреса, за якою подаються документи:

вул. Шевченка, 67, село Руська Поляна, Черкаська область, 19602

(приміщення Руськополянської сільської ради).

  1. Інформація про проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться 15 квітня 2019 року о 10-00 годині у приміщенні Руськополянської сільської ради (19602, Черкаська область, село Руська Поляна, вулиця Шевченка, 67, кабінет заступника сільського голови).

© Руська Поляна 2013 rpol@i.ua
Зроблено з любов'ю в Україні